Béčko Karviné vyhrálo suverénně s Hlubinou

Karviná – Ve 4. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě s nováčkem hlubinskou Unií suverénně 4:0. […]

Karviná – Ve 4. podzimním kole Moravskoslezské fotbalové ligy vyhrálo béčko karvinského MFK na domácím hřišti Sportovního centra Kovona v Karviné – Novém Městě s nováčkem hlubinskou Unií suverénně 4:0. Příští kolo hraje derby venku v Třinci.

Střelecky se za domácí Karvinou prosadili v prvním poločase Yahaya Muhammad (45′) a ve druhém poločase Emmanuel Ayaosi (49′), Daniel Baumgartner (69′) s Peterem Chiemelou (79′). Nulu vychytal brankář Ondřej Schovanec.

Utkání řízené Petrem Lukašíkem za asistence Zbyňka Proskeho a Tomáše Mankoveckého sledovalo 141 diváků.

MFK Karviná B vs. TJ Unie Hlubina 4:0 (1:0)

Ne 25. srpna 2024, 10:15 – Sportovní centrum Kovona v Karviné – Novém Městě